Справа про розтрату 160 млн: Звягельська міська рада дала спростування

Администратор 2024-07-23 04:41:39 Интересное 27

Нещодавно ми опублікували статтю «Розтрата 160 млн грн мерією Звягеля: в мережі шириться документ про перевірку Держаудитслужбою». Так, у ній йшлося, що у ході державного аудиту фахівцями Держаудитслужби у Житомирській області проводилась низка ревізій бюджету Звягельської тергромади, за результатами яких виявлено ряд фінансових порушень. А у документі за підписом голови Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області зазначено, що можливе розкрадання бюджетних коштів. Також у листі Держаудитслужби йдеться про те, що «матеріали вищевказаних заходів державного фінансового контролю передано до правоохоронних органів».

Не забарилося і роз’яснення місцевої влади, а саме фінансового управління Звягельської міської ради (деталі за посиланням). Так, тут зазначено, що інформація щодо розтрати 160 млн грн бюджетних коштів є недостовірною. Хоча фінвідділ зазначає, що аудит все ж виявив недоліки та надав структурним підрозділам міськради рекомендації щодо їх усунення.

– Звертаємо Вашу увагу,що за результатамидержавного фінансового аудиту нецільового використання бюджетних коштів бюджету міської територіальної громади не встановлено та не було відкрито кримінальних проваджень, – йдеться у повідомленні.

Похожие статьи