У Запоріжжі жінка стала жертвою шахрая-перевізника, який обіцяв довести її в Хорватію

Администратор 2024-07-23 05:08:20 Интересное 12

З початком повномасштабного вторгнення аферисти відкрили нове «вікно можливостей» легкого заробітку. На тлі збройної агресії громадяни готові віддати останні кошти, щоб врятувати своє життя та переїхати до більш безпечних місць. Користуючись цим, зловмисники виманюють заощадження довірливих людей.

Про це повідомили в пресслужбі поліції у Запорізькій області, передає 061

Так, до Комунарського відділу поліції надійшла заява від 52-річної жінки про те, що вона стала жертвою інтернет-злодіїв. Правоохоронці встановили, що у соціальній мережі громадянка опублікувала оголошення про пошук перевізника за маршрутом «Запоріжжя-Хорватія». Через декілька хвилин їй надійшло повідомлення з пропозицією міжнародного перевезення. Під час спілкування незнайомець повідомив, що вартість послуги коштуватиме 3350 гривень та як підтвердження законності своєї діяльності надіслав фото паспорту і транспортного засобу, на якому буде здійснюватися поїздка.

Згодом запоріжанка перерахувала зазначену суму на вказаний чоловіком банківський рахунок. Після цього псевдоперевізник перестав виходити на зв’язок.

Поліція Запоріжжя нагадує як уберегтися від аферистів:

  • купуйте квитки лише на офіційних онлайн-ресурсах;
  • не оплачуйте послуги авансом, спробуйте домовитися про фактичний розрахунок;
  • не перераховуйте кошти, якщо не маєте впевненості, куди вони підуть.

Нагадаємо, що цього тижня за допомогою до правоохоронців звернулись 66 громадян, які стали жертвами різних афер. Серед найпоширеніших схем – допомога від держави та міжнародних організацій, онлайн шопінг, «товариш просить у борг» тощо.

Похожие статьи