До Авдіївки прибуло потужне підкріплення, - речник 110-ї бригади

Администратор 2024-07-23 05:26:37 Интересное 11

Частину підрозділів 110-ї окремої механізованої бригади (далі – ОМБр) вперше за два роки вивели на ротацію з-під Авдіївки, повідомив речник Іван Сєкач в ефірі Радіо Свобода.

"Вже два роки наша бригада на цьому напрямку. Наша оборона починалася за 40 кілометрів від Авдіївки. Це від Нью Йорка до Опитного. З часом росіяни накопичували сили, щоб взяти Авдіївку. І тому наша лінія зменшувалася, зараз вона менша в кілька разів", – сказав Сєкач.

За його словами, зараз бригада не має можливостей, щоб утримувати Авдіївку, - на допомогу відправили підкріплення. 

"Вперше за майже два роки функціонування 110-ї окремої механізованої бригади деякі наші підрозділи повноцінно вивели з боїв для відпочинку та ротації. Дійсно, прийшло підкріплення. Я не буду казати, що це за підрозділ. Але це потужна підтримка, нам трохи так спокійніше стало, коли вона прийшла", – повідомив речник 110-ї ОМБР. 

Крім того, він сказав, що ключова задача РФ на цьому напрямку – перерізати лінію постачання. 

"Хоча там є і інші варіанти (логістики, – УНІАН). Тобто вони намагаються захопити Авдіївку. У них є чітке завдання, ми всі розуміємо, що в березні відбудуться вибори Путіна і їм потрібна перемога. Тому вони використовують усі свої можливості та всі наявні ресурси, щоб виконати завдання, не рахуючись із втратами", – розповів Сєкач.

Він також додав, що для деяких цілей РФ використовує на цьому напрямку професійних військових. Але частіше це мобілізовані, контрактники чи найманці з інших країн. За його словами, РФ там має перевагу за багатьма напрямками.

"У них є перевага в авіації повноцінна, тобто ми не можемо ніяк повпливати на авіанальоти, на бомбування міста і наших позицій. У них величезна кількість особового складу, з яким вони не рахуються, і вони експериментують постійно різними групами, використовуючи бронетехніку. У них є завдання, і вони намагаються виконати його як завгодно", – підсумував речник. 

Похожие статьи