Магнітні бурі у лютому – які дні будуть небезпечними

Администратор 2024-06-19 02:52:36 Интересное 9

Для метеозалежних людей лютий буде відносно спокійним, проте невеликі сплески все ж таки дадуть про себе знати. Загалом очікується два періоди магнітних бурь – у першій та останній декаді місяця.

Про це повідомляє Meteoagent. Так, збурення магнітного поля Землі очікуються вже сьогодні, 4 лютого.

Прогноз на місяць

В цей день магнітну бурю оцінюють К-індексом 4. Нагадаємо, що це середній рівень небезпеки. Усього ж К-індекс, який показує потужність бурі, може становити від двох до дев’яти балів. Небезпечний період на прогнозах позначають червоним, спокійний – зеленим, а середній – жовтим.

1t7n3m6tw5k4i6yf.jpg

1t7n3m6tw5k4i6yf.jpg

Червоний рівень небезпеки очікують у понеділок, 5 лютого. В цей день прогнозують сильну магнітну бурю силою в 5 балів. Та вже у вівторок магнітне поле заспокоїться, і 6 лютого встановиться рівень 3 бали, а з 7 лютого – 2 бали.

Весь наступний місяць до 24 лютого теж буде спокійним – поки що експерти не прогнозують сплесків. А в суботу, 24 лютого середня за силою магнітна буря знову дасть про себе знати – її К-індекс сягне 4 балів. У наступні дні сильних збурень вже не буде.

Як захиститися

Нагадаємо, що магнітна буря – це природне явище, яке виникає внаслідок збурення магнітного поля Землі. Наукою вплив магнітних бурь на організм не доведено, проте деякі люди відчувають при сильних збуреннях втрату життєвих сил, головні болі, підвищення кров’яного тиску, тремтіння м’язів, нудоту тощо.

Щоб покращити своє самопочуття, спробуйте змінити харчування. Вживайте менше смаженої та жирної їжі, додайте в раціон овочі, фрукти, рибу. Крім того, слід більше рухатися і за можливості виконувати нескладні вправи.

Також пийте більше води, частіше гуляйте на свіжому повітрі, достатньо спіть та регулярно провітрюйте кімнату.

Похожие статьи