14 лютого під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка відбулась апаратна нарада, у ході якої керівники обговорили питання життєдіяльності громади та її безпекову ситуацію.
Після нічного обстрілу Селидового, де під вогнем опинилась місцева лікарня, частину пацієнтів з неї було евакуйовано до Покровської КЛІЛ. Враховуючи такий досвід сусіднього міста, учасники наради акцентували на алгоритмі дій на випадок надзвичайних ситуацій.
За словами начальника Покровської МВА Сергія Добряка, безпекова ситуація залишається досить напруженою, тож евакуація має стати єдиним правильним рішенням для того, щоб уберегти себе та своїх близьких.
Як зазначив Микола Шабельник, заходи щодо евакуації населення тривають. Лише за минулий місяць до більш безпечних регіонів було евакуйовано 153 особи.
Для екстреної ліквідації наслідків обстрілів та швидкого відновлення житлових приміщень комунальні підприємства міста продовжують формувати матеріальний резерв.
«Фахівці КП «Покровськводоканал» та «Покровськтепломережа» працюють над заміною аварійних ділянок трубопроводів та теплотрас, які було пошкоджено внаслідок обстрілів. У рамках проведення робіт з благоустрою громади працівники КП «БКП» обрізають дерева, вивозять сміття та прибирають території від бруду та сміття. За дорученням начальника Покровської МВА Сергія Добряка продовжується реалізація програми з буріння свердловин та пошуку альтернативних джерел водопостачання. Ними мають бути забезпечені всі комунальні підприємства міста та старостинські території громади», - зауважив Олексій Стебель.
Днями пункт роздачі питної води було відкрито у Шевченківському старостинському окрузі.
Як зазначила Наталія Іваньо, наразі розглядається можливість облаштування свердловин в Новотроїцькому, Новоєлизаветівському, Піщанському, Першотравневому та Срібненському старостатах.
«Для мешканців старостинських округів організовано підвіз питної води, видачу гуманітарної допомоги. Місцеві мешканці на постійній основі отримують продуктові набори. Наразі триває видача дитячого одягу та наборів гігієни», - зазначила Наталія Іваньо.
Серед іншого, присутні обговорили роботу соціальних, освітніх та медичних установ громади.
За словами Маргарити Ідрісової, заклади охорони здоров’я працюють над розширенням медичних послуг.
Центр первинної медико-санітарної допомоги та покровська КЛІЛ підписали пакети НСЗУ на загальну суму в майже 200 мільйонів гривень.
Заклади позашкільної освіти проходять аудит щодо якості надання освітніх послуг, спортсмени готуються до участі в змаганнях та чемпіонатах.
«Не зважаючи на воєнний стан, всі заклади культури та спорту працюють. Багато обласних заходів відбуваються саме в Покровську. Вже сьогодні ми готуємось до відзначення Дня Героїв Небесної Сотні та 10-ї річниці від початку російсько-української війни», - зазначила Маргарита Ідрісова.
Нарада завершилася визначенням конкретних завдань та плану дій на найближчий період, враховуючи поточну ситуацію в регіоні.
Усі керівники напрямків отримали відповідні доручення від начальника Покровської МВА Сергія Добряка.